Dzień Kobiet w klasach I-III

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

Wazon z tulipanami i stojące przed nim kartki z życzeniami.8 marca – Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Każda klasa świętowała ten dzień na swój sposób. Klasa 2a spędziła dwie godziny na Pływalni Miejskiej w Gostyninie, gdzie dzieci grały w piłkę, zjeżdżały na zjeżdżalni i było mnóstwo zabaw w wodzie. Klasy III oraz IIc wybrały się do pizzerii. Na miejscu czekały już pyszne pizze, zamówione wcześniej według upodobań i gustów dzieci. W pozostałych klasach chłopcy zachowali się jak dżentelmeni. Swoim wychowawczyniom i koleżankom wręczyli kwiaty oraz drobne upominki. Wszystko to odbywało się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.

Magdalena Korytkowska