Ofiarowanie mebli do gabinetów pedagogów.
Sponsor sztandaru.

Alior Bank S.A. Oddział w Gostyninie, ul. Dmowskiego 18, tel. 24 231 17 00. Kierownik oddziału pani Monika-Sadowska Kaniera - wielokrotna fundatorka nagród w zawodach sportowych np. Turniejada, Maraton Przedszkolaka, konkursach szkolnych i i konkursach organizowanych przez placówkę banku. Pięknie dziękujemy!

Dyrektor Szkoły składa gorące podziękowania Firmie MATIFLEX sp. z o. o. Pana Przemysława Leszczyńskiego, która 6 lipca 2019 roku nieodpłatnie wykonała naprawę podłoża przyszkolnego placu zabaw wartą ok. 4 tys. zł - pięknie dziękujemy!!!

Serdecznie podziękowania przesyłamy na ręce pani Wioletty Laskowskiej, dyrektor Kaufland Gostynin, za przekazanie szkole bonów na kwotę 400 zł. Za część tej kwoty zakupiliśmy słodycze na obchodzony uroczyście Dzień Papieski - w rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża (16 października 2018 r.).

Pozostałą kwotę przeznaczymy na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących uczniów Trójki, które zostaną im przekazane przed świętami Bożego Narodzenia.