Szanowni Państwo,
mamy przyjemność przypomnieć, że Fundacja “Omnibus” działająca na rzecz rozwoju nauk i techniki oraz kształcenia zdolnych dzieci i młodzieży z rodzin niezamożnych powstała 21 września 2009 roku dzięki pomysłowi i hojności jej założycielki. 


Program stypendialny "Omnibus” na rok szkolny 2019/2020 będzie  obejmował  uczniów  4-tych,  5-tych i 6-tych klas szkół podstawowych z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Mamy przekonanie, że właśnie od młodego wieku szkolnego warto dzieciom wpajać miłość do nauki, jednocześnie motywując je do aktywnego i twórczego zdobywania wiedzy ponadprogramowej, gdyż  jest to szczególny okres dla rozwoju zdolności intelektualnych. Środki finansowe, którymi dysponujemy na wyżej wspomniany program planujemy przeznaczyć dla uczniów  wyróżniającym się wysokimi ocenami i szerokimi zainteresowaniami poza programem szkolnym. 

Szkoła może zaproponować kandydata do stypendium, ale raczej to rodzice lub opiekunowie powinni wystąpić w jego imieniu, wystawiając Wniosek o stypendium.  Na naszej stronie www.fundacjaomnibus.pl znajdą Państw regulamin konkursu oraz listę niezbędnych dokumentów, które kandydaci powinni przesłać drogą mailową w plikach .pdf  lub .jpg na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Jeśli kandydat nie może przesłać dokumentów w w/w formatach, oczekujemy, że kopie dokumentów zostaną potwierdzone przez administrację szkoły i przesłane pocztą na adres: Warszawa 28,  ul. Obozowa 63/65
Skr.pocztowa  71. 


Kandydaci powinni udokumentować osiągnięte wyniki, przesłać kopie dyplomów/wyróżnień/certyfikatów, przedstawić dokumenty określające sytuację finansową w rodzinie. 


Wnioski należy przesyłać do 20 lipca 2019 r. czyli  niezwłocznie po wystawieniu ocen w szkole.
Poprzez stypendium chcemy finansować wydatki związane z rozwojem ich zdolności i talentów.
  
Zarząd Fundacji "Omnibus"                            

Adres ewidencyjny:  ul. Sokołowska 9b/U30                                     
 01-142 Warszawa  

Adres korespondencyjny: Warszawa 28,  ul. Obozowa 63/65                                                                  

Skr.pocztowa  71       


 

 

LETNIA KOLONIA(2)

Zebrania z rodzicami odbędą się w dniach: 14, 15, 16 maja 2019 r.

czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie i Rodzice klas ósmych i trzecich gimnazjalnych,

zachęcam do zapoznania się ze stroną poświęconą rekrutacji do szkół średnich:

Szkoła średnia bez tajemnic

Powodzenia!