IMG 20191203 120059 (Copy)Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł na dobre w grupie „Jeżyki”. W miłej atmosferze odbyły się rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, polegające na wspólnym dekorowaniu pierniczków. Na ten dzień dzieci czekały z niecierpliwością. We wtorek, po obiedzie, przedszkolaki przywitały swoich rodziców i zaprosiły do wspólnej pracy zdobienia pierników świątecznych. Wszyscy zapoznali się ze sposobem ich wykonania oraz składnikami potrzebnymi do ich ozdabiania. Po krótkiej rozmowie dzieci i rodzice zabrali się do wspólnej, owocnej pracy, która sprawiła wszystkim dużo radości. Spotkanie to było radosnym doświadczeniem i zapowiedzią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.