Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Adam Matyszewski

dyrektor szkoły

- oferta na ubezpieczenie dzieci i młodzieży

- OWU

- karta produktu

- tabela procentowa uszczerbku na zdrowiu

- zasady wypłaty funduszu prewencyjnego

załączniki:

Compensa - oferta (pdf)

Uniqua - oferta (pdf)

Z satysfakcją informujemy, że przyszkolny plac zabaw - z dniem dzisiejszym - ponownie udostępniamy do użytku Dzieciom i Mieszkańcom Gostynina!

Dokonanie sprawnych napraw nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie:

• Firmy MATIFLEX sp. z o. o. Pana Przemysława Leszczyńskiego, który nieodpłatnie wykonał naprawę podłoża placu zabaw wartą ok. 4 tys. zł - serdecznie dziękujemy!!!
  • Panów Konserwatorów, którzy błyskawicznie dokonali niezbędnych napraw (Mirosław Pacholec, Paweł Iwański, Jacek Górski, Marcin Baranowski),
  • Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego Pana Mariusza Tyrajskiego, który skontrolował zakres wykonanych prac i dopuścił plac do użytkowania,
  • Specjalne podziękowanie dla Ewy Jędrzejczak za pełne zaangażowanie i nieocenione wsparcie!
  • Tym wszystkim, którzy zamiast komenderować, pospieszyli nam z pomocą!
Adam Matyszewski
Dyrektor SP 3

Ps. Przypominamy, że plac zabaw objęty jest monitoringiem wizyjnym. Akty wandalizmu będziemy zgłaszali na policję.