Wszystkie informacje dotyczące obiadów uczniów klas 0- VIII ( zapisy, odwoływanie) proszę zgłaszać pod nr tel. 24 236 0220.

Płatności za obiady uczniów klas 0- VIII proszę dokonywać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Bema 23.

Możliwość dokonywania wpłat przelewem pozostaje bez zmian, czyli na podany wcześniej nr konta.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Adam Matyszewski

dyrektor szkoły

- oferta na ubezpieczenie dzieci i młodzieży

- OWU

- karta produktu

- tabela procentowa uszczerbku na zdrowiu

- zasady wypłaty funduszu prewencyjnego

załączniki:

Compensa - oferta (pdf)

Uniqua - oferta (pdf)

Z satysfakcją informujemy, że przyszkolny plac zabaw - z dniem dzisiejszym - ponownie udostępniamy do użytku Dzieciom i Mieszkańcom Gostynina!

Dokonanie sprawnych napraw nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie:

• Firmy MATIFLEX sp. z o. o. Pana Przemysława Leszczyńskiego, który nieodpłatnie wykonał naprawę podłoża placu zabaw wartą ok. 4 tys. zł - serdecznie dziękujemy!!!
  • Panów Konserwatorów, którzy błyskawicznie dokonali niezbędnych napraw (Mirosław Pacholec, Paweł Iwański, Jacek Górski, Marcin Baranowski),
  • Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego Pana Mariusza Tyrajskiego, który skontrolował zakres wykonanych prac i dopuścił plac do użytkowania,
  • Specjalne podziękowanie dla Ewy Jędrzejczak za pełne zaangażowanie i nieocenione wsparcie!
  • Tym wszystkim, którzy zamiast komenderować, pospieszyli nam z pomocą!
Adam Matyszewski
Dyrektor SP 3

Ps. Przypominamy, że plac zabaw objęty jest monitoringiem wizyjnym. Akty wandalizmu będziemy zgłaszali na policję.