Powołanie Inspektora Ochrony Danych

Administrator Danych Osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych w osobie:

Ewa Ambroziewicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. gen. J. Bema 23, 09-500 Gostynin

Nagrodę Dyrektora otrzymuje trzech absolwentów z danego rocznika, którzy uzyskali najwyższe średnie z przedmiotów obowiązkowych i wzorową ocenę z zachowania.


Rok szkolny 2015/16
1. Wiktoria Majchrzak, 6b - śr. oc. 5,82
2-3. Alicja Gołaś, 6c - śr. oc. 5,82
2-3. Kinga Zembowicz, 6a - śr. oc. 5,82
 
 
Rok szkolny 2014/15
1. Olaf Cichosz, 6c - śr. oc. 6,00
2. Agata Kujawa, 6c - śr. oc. 6,00
3. Kamil Wiliński, 6c - śr. oc. 5,91
 
 
Rok szkolny 2013/14
1. Julia Mularczyk, 6b - śr. oc. 5,91
2. Wiktor Wasielewski, 6a - śr. oc. 5,90
3. Julia Puternicka, 6a - śr. oc. 5,82
 
 
Rok szkolny 2012/13
1. Anna Baranowska, 6c - śr. oc. 6,00
2. Jakub Brzózka, 6b - śr. oc. 5,82
3. Katarzyna Dębska, 6b - śr. oc. 5,64
 
 
Rok szkolny 2011/12
1. Natalia Czerwińska, 6c - śr. oc. 6,00
2. Karolina Dylewska, 6b - śr. oc. 5,91
3. Magdalena Kołodziejska, 6b - śr. oc. 5,91
 
 
Rok szkolny 2010/11
1. Natalia Gizińska, 6b - śr. oc. 6,00
2. Małgorzata Baranowska, 6a - śr. oc. 5,64
3. Arkadiusz Dziedzic, 6a - śr. oc. 5,55
 
 

Rok szkolny 2009/10
1. Justyna Golus, 6d - śr. oc. 6,00
2. Bartosz Spychalski, 6c - śr. oc. 6,00
3. Zuzanna Kowalska, 6b - śr. oc. 5,82

 

Rok szkolny 2008/09
1. Joanna Kotwasińska, 6d - śr. oc. 6,00
2. Sylwia Jabłońska, 6c - śr. oc. 5,91
3. Agnieszka Jędrzejczak, 6d - śr. oc. 5,91

 
Rok szkolny 2007/08
1. Małgorzata Jankowska, 6b - śr. oc. 5,73
2. Natalia Szczerbińska, 6b - śr. oc. 5,64
3. Klaudia Kwiatkowska, 6b - śr. oc. 5,64
 
 
Rok szkolny 2006/07
1. Wiktoria Wasiak, 6a - śr. oc. 5,6
2. Zuzanna Raciborska, 6a - śr. oc. 5,5
3. Aleksandra Bogusławska, 6a - śr. oc. 5,5
 
 
Rok szkolny 2005/06
1. Agata Bembenista, 6c - śr. oc. 5,8
2. Mateusz Krawczyk, 6c - śr. oc. 5,8
3. Milena Marciniak, 6b - śr. oc. 5,7
 
 
Rok szkolny 2004/05
1. Korina Michalska, 6c - śr. oc. 5,8
2. Ewa Wiśniewska, 6b - śr. oc. 5,8
3. Piotr Chmielewski, 6c - śr. oc. 5,7
 
 
Rok szkolny 2003/04
1. Krzysztof Jankowski, 6c - śr. oc. 6,00
2. Majka Niedzielska, 6d - śr. oc. 5,9
3. Maciej Kwiatkowski, 6e - śr. oc. 5,9
 
 
Rok szkolny 2002/03
1. Dominika Garmada, 6e - śr. oc. 6,00
2. Mateusz Modrzejewski, 6d - śr. oc. 6,00
3. Marlena Paliwoda, 6c - śr. oc. 5,88
 
 
Rok szkolny 2001/02
1. Martyna zdrojewska, 6f - śr. oc. 5,88
2. Aleksandra Góraj, 6d - śr. oc. 5,88
Natalia Marcinkowska, 6c - śr. 5,88
 
 
Rok szkolny 2000/01
1. Justyna Dutkowska, 6b - śr. oc. 5,36
2. Maciej Szczepaniak, 6a - śr. oc. 5,27
3. Dominika Paliwoda, 6b - śr. oc. 5,18
 
 
Rok szkolny 1999/2000
1. Łukasz Małecki, 6b - śr. oc. 5,73
2. Katarzyna Mróz, 6a - śr. oc. 5,54
3. Robert Syska, 6a - śr. oc. 5,27