Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Trójka na ogólnopolskiej mapie szkół
Nasza szkoła została przyjęta w poczet "Szkół Odkrywców Talentów". Otrzymała tablicę, której zdjęcie jest umieszczone na stronie głównej szkoły. To wielkie wyróżnienie ze względu na to, że tytuł ten przyznawany jest tylko placówkom, które podejmują systemowe działania na rzecz zdolnych uczniów. Szkoły takie w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania i wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień młodego człowieka. W takiej szkole dużo się dzieje. Nauczyciele wraz z uczniami podejmują wiele nowatorskich działań. Możemy pochwalić się takimi ciekawymi imprezami jak: "Mam talent?", "Debata o języku polskim", "British Day", czy zupełnie coś nowego jak "Noc z Trójką". Warto dodać, że uczniowie bardzo angażują się w podejmowane zadania. Nie odkładają na bok nauki. Wychodzą z założenia, że można się uczyć poprzez zabawę. Wiedzą również o tym, że zawsze mogą liczyć na nauczycieli, którzy są otwarci na ich pomysły. Zbliża się koniec roku szkolnego. Na pewno następny rozpoczniemy z głowami pełnymi pomysłów i ciekawych projektów.