tn DSC 0032 (2)18 maja dzieci z gostynińskich miejskich i gminnych przedszkoli uczestniczyły w kolejnej edycji imprezy sportowej pt.: „VIII Polski Maraton Przedszkolaków”. Wszechobecny duch sportowy i niepowtarzalny klimat towarzyszył uczestnikom tego maratonu. Do tegorocznej edycji zgłosiło się wyjątkowo liczne grono uczestników. Projekt zakładał aktywne spędzanie czasu z bliskimi, a dodatkowo promocję zdrowego stylu życia. Wiosenna pogoda, choć w tym roku kapryśna, sprzyjała uczestnikom biegu. Do tego sukcesu przyczynili się również sponsorzy. Zadbali o uatrakcyjnienie tego maratonu licznymi nagrodami. Każdy uczestnik otrzymał piłkę i dyplom, a zwycięzcy nagrodzeni zostali dodatkowo medalami i pucharami. Rozegrane biegi przyniosły wiele emocji. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy i zapraszamy za rok.