tn 20190507 103159W dniach 7-8 maja 2019r w Szkole Podstawowej w Jeżewie zostały rozegrane XXI Mazowieckie Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym. Pierwszego dnia zawodów grali chłopcy. Do zawodów zgłosiło się 15 reprezentacji szkół podstawowych z województwa mazowieckiego wyłonionych drogą eliminacji powiatowych, rejonowych. Zawody rozgrywane były systemem grupowo-pucharowym. Naszą szkołę reprezentowali Franciszek Brzozowski, Mikołaj Antonowicz, którzy  zajęli IX miejsce. Drugiego dnia zawodów rywalizowały dziewczęta. W turnieju udział wzięło 14 reprezentacji szkół podstawowych. Dziewczęta zajęły IV miejsce – Małgorzata Cichońska, Antonina Osmolak, Amelia Kowalczyk. Biorąc pod uwagę w większości wiek naszych uczniów /10 lat/, którzy musieli rywalizowali z przeciwnikami o 2 lata starszymi,  wyniki sportowe bardzo cieszą. Gratulujemy!!!