Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wirtualne podróże
 • Najważniejsze założenia projektu 

 • Projekt edukacyjny „Wirtualne podróże” skierowany jest do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. 
 • W projekcie mogą wziąć udział także rodzice z dziećmi pracujący w trybie edukacji domowej
 • Do projektu mogą przystąpić placówki z terenu Polski, jak i z zagranicy.
 • Projekt zakłada realizację zadań zaproponowanych przez organizatora. 
 • Zadania można realizować zarówno w takcie pracy stacjonarnej, jak i zdalnej. 
 • Organizatorem projektu jest Sabina Piłat „Nauka w plecaku”.
 • Udział w projekcie jest bezpłatny

Korzyści z udziału

 • Projekt edukacyjny „Wirtualne podróże” jest dla Ciebie, jeśli chcesz uatrakcyjnić naukę swoich uczniów i dzieci. 
 • W projekcie biorą udział dzieci nie tylko z terenu Polski, ale też uczniowie szkół polonijnych z Europy i świata
 • Projekt rozwija takie kompetencje, jak: wiedza o świecie, kreatywność, skupienie,  otwartość, akceptacja. 
 • Udział w projekcie jest okazją do nawiązania współpracy i znajomości z nauczycielami i zespołami klasowymi z różnych części świata.  
 • W czasie zadań wykonywanych w ramach projektu „Wirtualne podróże” realizowane są zapisy z podstawy programowej

...................................................................................................................................................................................................................................................

Z nowym podróżniczym projeIMG 3265ktem zaczynamy rok!  W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 3a uczestniczyli w on-linowych zajęciach projektowych „Nauka w plecaku”. Było to jedno z wielu zaplanowanych spotkań, podczas których uczniowie razem z koleżankami i kolegami  innych szkół w Polsce i za granicą, będą podróżować przez świat!  Zadania w ramach projektu „Wirtualne podróże” mają na celu rozwijanie kompetencji takich jak: wiedza o świecie, kreatywność, skupienie, otwartość, akceptacja. Będą realizowane systematyczne w ciągu  roku szkolnego 2021/22

zobacz zdjęcia

 

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................................