20190607 093746 (Copy)W ramach pracy w projekcie „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” klasa 8 A przez dwa ostatnie lata wspierała młodsze dzieci z grup przedszkolnych. Prowadziła warsztaty kulinarne, plastyczne i zajęcia sportowe oraz wspierała młodszych uczniów naszej szkoły podczas różnych uroczystości szkolnych. Nasze ostatnie wspólne spotkanie 7 czerwca miało charakter podsumowania dwuletniej działalności. Zajęcia sportowe na świeżym powietrzu przygotowane przez chętnych uczniów z klasy 8 A dały wiele radości naszym podopiecznym i pozwoliły również maluchom sprawdzić swoje możliwości ruchowe. Chodzenie na szczudłach, rzucanie woreczkiem na odległość, utrzymywanie równowagi na ławeczce, przechodzenie w tunelach dało dzieciom poczucie wielkiej wartości i wiary w swoje możliwości. Dziękujemy paniom Magdalenie Apalczyk i Katarzynie Pruszyńskiej za współpracę, cierpliwość i wyrozumiałość. Wychowawca klasy 8 A dziękuje serdecznie swoim wychowankom za empatyczną postawę i potwierdzenie, że każdy może stać się lepszym człowiekiem.
Dziękuję!

zobacz zdjęcia