Nasza szkoła odniosła sukces w XIV Międzynarodowym Konkursie Kartograficznym „We love maps” (Kochamy mapy).

Zadaniem konkursu było wykonanie pracy plastycznej – mapy, z konkretnym przesłaniem. Uczennica klasy 5 Maria Maślankowska wykonała pracę plastyczną – mapę „My place In the World”.  Kontynenty wyklejone zostały z kolorowego filcu, a w miejscu Polski zaznaczono biało-czerwone serce.

Marysia została laureatem etapu krajowego Międzynarodowego Konkursu Kartograficznego „Kochamy Mapy”. Praca naszej uczennicy została wyróżniona z ponad 500 prac plastycznych nadesłanych do Instytutu Geodezji i Kartografii w Warszawie.

Jestem ogromnie dumny z osiągnięcia Marysi, gratuluję rodzicom i zachęcam do kolejnych konkursów.

Tym bardziej cieszy fakt, że już niebawem kolejna edycja konkursu w którym uczniowie naszej szkoły będą mogli sprawdzić swoje umiejętności plastyczne i geograficzne.

Zachęcam do obejrzenia wszystkich wyróżnionych prac w konkursie, które znajdują się pod adresem: https://www.kartografia.org/konkurs-bp-2019