20190605 204340 (Copy)W dniach 5-7 czerwca uczniowie klasy 6 a i 6 b wyruszyli z opiekunami na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym. Upalne, słoneczne dni spędzili na poznawaniu walorów Trójmiasta. Gdańsk zachwycił urodą Głównego Miasta z przepięknym widokiem na Motławę, kościołem Mariackim i dumnym Neptunem. Wychowanków SP 3 nie mogło zabraknąć na Westerplatte, by poznać historię patronów szkoły. Wrażenie zrobił na nich również koncert organowy w Gdańsku Oliwie. Kolejny dzień wyprawy to Szymbark na Kaszubach, uroki gdyńskiego wybrzeża, rejs katamaranem na sopockie molo i spacer reprezentacyjnym Monciakiem. Cóż dodać? Może codzienne, wieczorne spacery brzegiem morza, szaleństwa w przytulnych domkach położonych w lasku sosnowym i …. mamy przepis na udaną wycieczkę! W drodze powrotnej zwiedziliśmy zamek krzyżacki w Malborku i szczęśliwi, pełni wrażeń wróciliśmy na nasze ukochane Mazowsze.

zobacz zdjęcia