W daniach 2 i 3 czerwca w naszej szkole odbyła się noc z Trójką. Uczniowie klasy 7b oraz 7c wraz z wychowawczyniami: p. Małgorzatą Dylewską i p. Katarzyną Kowalską przybyli do szkoły o godzinie 19.00. Wszyscy mieliśmy ze sobą śpiwory i materace, chociaż wiedzieliśmy jak ta noc będzie wyglądała. Od godziny 20.00 aktywnie spędzaliśmy czas w klasach: tańcząc, grając w gry oraz rozmawiając. Takie chwilę służą integracji i pozwalają lepiej nam się poznać. Około godziny 21.30 zjedliśmy pizzę. Wspólny posiłek smakował wyśmienicie. Później oglądaliśmy filmy, słuchaliśmy muzyki i tańczyliśmy. Była to świetna zabawa. O godzinie 1.30 zaczęliśmy grać w podchody. Było troszkę ciemno i strasznie, ale razem było nam raźniej, świetnie się przy tym bawiliśmy. Po skończonej zabawie, o 3.30, oglądaliśmy filmy. Niektórzy poszli spać. Ten czas minął nam bardzo szybko i w mgnieniu oka zrobiło się jasno. O godzinie 8.00 uczniowie rozeszli się do domów . Ta noc uświadomiła nam że jesteśmy zgrani i razem możemy wiele. Z niecierpliwością czekamy ma kolejne noce, ale już w 8 klasie.

Gabrysia Trojanowska