W miesiącu marcu odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego dla klas I -III pt.: „Oznaki Wiosny”. Konkurs przebiegał w trzech etapach. Klasy pierwsze wykonywały techniką dowolną prace plastyczne: „Wiosenny pejzaż”. Zadaniem klas II było przygotowanie „Gaików”, a klasy III tradycyjnie tworzyły „Marzanny”. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Piękne, kolorowe i różnorodne prace ozdobiły korytarz przy głównym wejściu do budynku szkolnego. Zachwycały swą kolorystyką wszystkich oglądających wystawę. Wybór laureatów przebiegał nietypowo. Dzieci same wybierały zwycięzców głosując na poszczególne prace opatrzone numerem. Tak więc klasy III głosowały na prace plastyczne klas I. Klasy I oddawały głos na „Gaiki” klas II. Klasy II wybierały Marzanny klas III.

Wyniki konkursu są następujące:

Marzanna klasy III

Zofia Puternicka klasa Ic

Miłosz Godlewski klasa Ib

Lena Kołaczkowska klasa Id

Nagrodzone „Marzanny” wezmą ponadto udział w konkursie organizowanym przez CK Gostynin. Liczymy na czołowe lokaty. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok.