W miesiącu marcu odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego dla klas I -III pt.: „Oznaki Wiosny”. Konkurs przebiegał w trzech etapach. Klasy pierwsze wykonywały techniką dowolną prace plastyczne: „Wiosenny pejzaż”. Zadaniem klas II było przygotowanie „Gaików”, a klasy III tradycyjnie tworzyły „Marzanny”. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Piękne, kolorowe i różnorodne prace ozdobiły korytarz przy głównym wejściu do budynku szkolnego. Zachwycały swą kolorystyką wszystkich oglądających wystawę. Wybór laureatów przebiegał nietypowo. Dzieci same wybierały zwycięzców głosując na poszczególne prace opatrzone numerem. Tak więc klasy III głosowały na prace plastyczne klas I. Klasy I oddawały głos na „Gaiki” klas II. Klasy II wybierały Marzanny klas III.

 

 

Wyniki konkursu są następujące:

Marzanna klasy III

I miejsce – Hanna Badena, Nadia Złakowska klasa IIIa

II miejsce – Piotr Bartosiewicz klasa IIIa

III miejsce – Filip Szczepański, Tymoteusz Dalanek klasa IIIa

Wyróżnienie

Łukasz Suwała, Filip Grzybowski klasa IIIb

Filip Dobiński, Oliwier Zieliński klasa IIIc

„Gaik” klasy II

I miejsce – Amelia Sikora klasa IIb

II miejsce – Julia Kowalska klasa IId

III miejsce – Amelia Woźniacka klasa IIc

III miejsce – Eryk Baranowski klasa IIb

Wyróżnienie

Wiktoria Dymczak i Lena Witkowska klasa IIb

„ Wiosenny Pejzaż” klasy I

I miejsce – Zuzanna Szubska klasa Ib

II miejsce – Michał Osmałek klasa Id

III miejsce – Antonina Grefka klasa Ib

Wyróżnienia

Michał Wiśniewski klasa Ia

Zofia Puternicka klasa Ic

Miłosz Godlewski klasa Ib

Lena Kołaczkowska klasa Id

Nagrodzone „Marzanny” wezmą ponadto udział w konkursie organizowanym przez CK Gostynin. Liczymy na czołowe lokaty. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok.